O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, na rynku istniejemy od 1981 roku. Od 1983 roku naszą główną ofertę stanowią meble kuchenne, do których po kilku latach dołączyły także meble łazienkowe, biurowe, biblioteki, garderoby oraz zabudowy korytarzy. Wszystkie meble produkowane są na wymiar z najwyższą starannością i dopracowanymi detalami. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a meble wykonywane są zgodnie z ustalonym wcześniej projektem. Używane materiały, surowce oraz załoga, której trzon od wielu lat pozostaje niezmienny, są gwarantem dobrej jakości, estetyki oraz wzornictwa. Na przestrzeni lat wykonywane przez nas meble znalazły również nabywców poza granicami kraju, między innymi na wymagającym rynku niemieckim, holenderskim, czy szwedzkim.

Ponieważ jesteśmy producentem i rezygnujemy z niepotrzebnych kosztów dodatkowych oraz pośredników, nasze ceny są konkurencyjne. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, nawet na bardzo nietypowe i unikalne zamówienia. Jeśli nie mają Państwo sprecyzowanego pomysłu zawsze chętnie doradzimy i zaproponujemy interesujące i nietuzinkowe rozwiązania.

Dodatkowo oferujemy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie doboru sprzętu AGD, zarówno wolnostojącego, jak i do zabudowy, spełniającego wszystkie Państwa wymagania.